• 26 June 2019

Eş Başkan Alaca kamuoyunu bilgilendirdi

Kars Belediyesi toplantı salonunda, haftalık rutin kamuoyunu bilgilendirme toplantısında, Kars Belediyesi Eş Başkanı Şevin Alaca geçen haftaya dair yapılan etkinliklerin olumlu geçtiğini ve halktan yoğun ilgi gördüğünü ifade etti.

Mert YILMAZ

Kars Belediyesi toplantı salonunda, haftalık rutin kamuoyunu bilgilendirme toplantısında, Kars Belediyesi Eş Başkanı Şevin Alaca geçen haftaya dair yapılan etkinliklerin olumlu geçtiğini, halktan yoğun ilgi gördüğünü ve katılımın beklediklerinden yüksek olduğunu ifade etti.

Kömür Tevzii mevkiinde, çocuklara yönelik yapılan “Aynı Gökyüzü Altında” etkinliğinin, rüzgarın da iş birliğiyle gayet olumlu geçtiğini belirten Alaca; “Rüzgar bizden yana esti.” dedi. Ayrıca; Toplum Gönüllüleri tarafından organize edilen ve belediyenin de katılımıyla daha temiz bir Kars için çöp toplama etkinliğinin düzenlendiğini ve kentin caddelerinin görüntüsü açısından olumlu ve yararlı geçtiğini vurguladı.

Ramazan dolayısıyla şehirdeki yardıma ihtiyacı olan vatandaşlar için bir kampanya düzenlediklerini belirten Eş Başkan Alaca, kent halkını bağış yapılması konusunda duyarlı olmaları çağrısında bulundu.

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda yapılan Sağlık Çalıştayının gayet olumlu geçtiğini ve yetkili kişilerce bir rapor hazırlandığını, bu araştırma neticesinde stratejik planlamalara ışık tutulacağını ifade etti.

admin

Önceki Haber

Eş Başkan Bilgen gündemi değerlendirdi

Sonraki Haber

Kars’ta iki Hilton oteli için imzalar atıldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.