Adıgüzel: “Milliyetçi Hareket Partisini Kars’ta hak ettiği yere getireceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel, 27 Eylül’de gerçekleştirilen il kongresinin ardından düzenlediği kahvaltılı toplantıda, yeniden oluşturulan genç il ve ilçe yönetim kurulu üyelerini gazeteciler aracılığıyla kamuoyuna tanıtt
Adıgüzel: “Milliyetçi Hareket Partisini Kars’ta hak ettiği yere getireceğiz”

Bir otelde düzenlenen tanıtım toplantısının ardından gazetecilere açıklamada bulunan Başkan Adıgüzel, Milliyetçi Hareket Partisini Kars’ta hak ettiği en güzel yere getirmenin şeref ve namus borçları olduğunu söyledi.

Açıklamasında, 27 Eylül’de gerçekleştirdikleri il kongresinin ardından kendilerine yeni bir yol ve rota çizdiklerini de belirten Adıgüzel, hayata geçirdikleri icraatlar ve hizmetlerin birilerini ciddi anlamda rahatsız etmek odluğuna vurgu yaptı.

Şaibesiz, tertemiz, ahlaklı, namuslu, dürüst ve genç kadrolarla MHP’nin sancağını hak ettiği yere taşıyacaklarını da belirten Tolga Adıgüzel, “Malumunuz olduğu üzere Milliyetçi Hareket Partisi genel merkezimiz bu sene 13 olağan kongre startını vermiş oldu. Bizler de Kars’ta 15 Ağustos tarihi itibariyle ilçe kongrelerimizi tamamladık. Ardından da 5 Eylül de bir otelde merkez ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Daha sonra da genel merkezimizin talimatları doğrultusunda 27 Eylül tarihinde il kongremizi büyük coşkuyla Milliyet Hareket Partisi’ne yakışır bir şekilde kongremizi gerçekleştirdik. Bugün burada yeni yönetim kurulu arkadaşlarımız ve ağabeylerimiz ile birlikte bir araya geldik. Kedilerini siz gazeteci arkadaşlarımız marifetiyle Kars kamuoyuna tanıtmak istedik. Hepsi birbirinden değerli ve pırlanta gibi insanlardır. Hepsi bu şehrin evladı olan şaibesiz insanlardan oluşan bir yönetim kurulu oluşturduk. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak 27 Eylül’den sonra kendinize yeni bir yol ve yeni bir rota belirledik. Milliyetçi Hareket Partisini Kars’ta hak ettiği en güzel yere getirmek, bizim şeref ve namus borcumuzdur. Bugün baktığımız zaman bizim partimize yaptığımız icraatlar ve hizmetler birilerini ciddi anlamda rahatsız etmektedir. Her taraftan içeriden ve dışarıdan muazzam bir şeklide saldırılara maruz kalmaktayız. Bunların hiç biri bizim zerre kadar umurumuzda değildir. Bizim tek amacımız ve gayemiz Milliyet Hareket Partisini halk ettiği en güzel yerine getirmektir. Bugün ben Milliyetçi Hareket Partisinin il başkanı olarak, hiçbir şahısla polemiğe girmeden partimizi bu güzel kadroyla, hepsi birbirinden temiz bu güzel insanlarla, hak ettiği en güzel yere getirmektir.

BİZLER, BİZDEN ÖNCEKİLERE BENZEMEYİZ

Bizler bu saatten sonra bizden öncekilere benzemeyiz. Şaibesiz, tertemiz, ahlaklı, namuslu ve dürüst bir şekilde bu yönetim ekibi ile bize emanet edilen bu dava sancağını hak ettiği en güzel yere hep birlikte taşıyacağız. Bilmem o bunu demiş, bu şu nu demiş gibi şeylerin bizlerde zerre kadar kıymeti harbiyesi yoktur. Bizler önümüze bakacağız. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi’nin bilge lideri Sayın Devlet Bahçeli Bey’in emir ve talimatları doğrultusunda Gazi Kars’ta bize emanet edilen dava sancağını lekelemeden ona halel getirmeden en iyi yere taşıyacağız. Bugün değerli basın mensupları ve yeni yönetim kurlu üyelerimiz bile bir araya gelelim ve tanışalım dedik. Bizlere bu imkanı veren Cenabı Allah’a binlerce şükürler olsun. Malum pandemi ile de birlikte ülkemizi sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Hem de içerden ve dışarıdan çok ciddi anlamda baka sorunu ile karşı karşıyayız. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak bu kuşatmayı yaracağız. Buna İnancımız tamdır. Bismillah deyip yola koyulduk. Allah’tan yar ve yardımcımız olsun. Sefer bizden Zafer Allah’tandır.” Dedi.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!