Elim kazada vefat edenlerin cenaze töreni yapıldı

Dün Kars’ı yasa boğan trafik kazasında yaşamını yitiren Yeşilay Kars Şube Başkanı Sefer Özabay’ın iki kız kardeşi Dilşah Uluağ ve Hasgül Barmanbek ile iki yeğeni 14 yaşındaki Eda ve 12 yaşındaki Nisanur Barmanbek gözyaşları arasında toprağa verildi
Elim kazada vefat edenlerin cenaze töreni yapıldı

Dün Ahmet Uluağ’ın kullandığı aracın Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinden Van istikametine gitmekte iken kontrolden çıkarak şarampole devrilmesi sonucu yaşamı yitiren Dilşah Uluağ ve Hasgül Barmanbek ile Eda ve Nisanur Barmanbek için cenaze töreni düzenlendi.

Kars’ı yasan boğan merhumeler için Evliya Camisi bahçesine 4 musalla taşı kuruldu. Elim kazada yaşamı yitirenler için gözyaşları sel oldu. Cuma namazına müteakiben İl Müftüsü Yusuf Eviş tarafından kılınan cenaze namazının ardından 65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars Valisi Türker Öksüz, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın ve Karslılar tarafından omuzlara alınan merhumelerin naşı cenaze araçlarına konuldu. Ailesi ve yakınlarının gözyaşları arasında Bülbül Mahallesi mezarlığına getirilen merhumeler burada toprağa verildi.

Dün en küçük kardeşlerinin evlilik hazırlıkları için Kars’tan Van’a giderken elim kazada yaşamlarını yitirenlerin genç yaşlarda aramızdan ayrılmaları Kars’ta derin üzüntü yarattı.

4-musalla-tasi-kuruldu-gozyaslari-sel-oldu!.jpg

4-musalla-tasi-kuruldu-gozyaslari-sel-oldu-(52).jpg4-musalla-tasi-kuruldu-gozyaslari-sel-oldu-(54).jpg4-musalla-tasi-kuruldu-gozyaslari-sel-oldu-(46).jpg4-musalla-tasi-kuruldu-gozyaslari-sel-oldu-(17).jpg4-musalla-tasi-kuruldu-gozyaslari-sel-oldu-(39).jpg4-musalla-tasi-kuruldu-gozyaslari-sel-oldu-(18).jpg4-musalla-tasi-kuruldu-gozyaslari-sel-oldu-(21).jpg

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!