Kars’ta polis öğrencileri bilgilendiriyor

Kars’ta polis ekipleri Kafkas Üniversitesi’ne kayıt yaptıran öğrenciler ve ailelerini bilgilendiriyor. Pandemi tedbirleri nedeniyle standa gelen öğrenci ve velilere maske ve kolonya dağıtıldı.
Kars’ta polis öğrencileri bilgilendiriyor

Volkan KARABAĞ

Kafkas Üniversitesi yerleşkesinde stant kuran polis, özellikle başka şehirlerden gelen öğrenci ve velileriyle birebir iletişime geçti.

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, Kafkas Üniversitesine kayıtların başlamasıyla birlikte öğrenci ve velileri terör örgütlerine karşı bilinçlendirmek için stant açtı.

Polis memurları, kayda gelen öğrencilere ve yakınlarına terör örgütlerinin eleman ya da sempatizan kazanmak için uyguladığı tuzak ve yöntemleri hakkında bilgiler verdi.

Üniversiteye gelen öğrenci ve velilerine yorgunluklarını atmaları için soğuk su, maske, kolonya gibi ikram eden polis ekiplere, broşürler, not defterleri ve kalem de hediye etti.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından Kafkas Üniversitesi'nde kayıt başvuruları devam ediyor.

kars’ta-polis-ogrencileri-bilgilendiriyor-(1)-001.jpgkars’ta-polis-ogrencileri-bilgilendiriyor-(2)-001.jpgkars’ta-polis-ogrencileri-bilgilendiriyor-(3)-001.jpgkars’ta-polis-ogrencileri-bilgilendiriyor-(4)-002.jpgkars’ta-polis-ogrencileri-bilgilendiriyor-(5)-001.jpg

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!