Mihralibey’de başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Kars Mihralibey Ortaokulunda 2022 - 2023 yılı 1’inci dönem boyunca davranış ve akademik başarılarıyla diğer öğrencilere örnek olarak seçilen ilk dört öğrenci ödüllendirildi.
Mihralibey’de başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Tacettin DURMUŞ

Okul yönetimi tarafından 8’inci sınıflar arasında birinci olan 8/B sınıfından Tuana Kübranur Avcıdır, 7’inci sınıflar arasında birinci olan 7/C sınıfından Abdullah Türkkahraman ve 6’ıncı sınıflar arasında birinci olan 6/B sınıfından Demir Roder, başarılarından dolayı çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Ayrıca hem okul genelinde hem de 5’inci sınıflar arasında birinci olan 5/A sınıfından Seyidhan Kemal Aydın da dönem boyunca göstermiş olduğu başarı ve örnek davranışlarından dolayı büyük ödül olan bisikletin sahibi oldu.

MihraliBey Ortaokulu Müdürü Ersin Özbey başarılı öğrencilerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi ve öğrencilerin aileleri ile öğretmenlerine teşekkür etti. Okulunun tüm öğrencileri ve öğretmenlerine de iyi bir sömestri tatili dileyen Müdür Özbey, öğrencilerin yarıyı tatilini en iyi şekilde değerlendirmelerini ve bol bol kitap okumalarını önerdi.

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!